گروههای محصولات

بررسی تلویزیونهای سوپر الترا اچ دی سامسونگ suhd

بررسی تلویزیونهای سوپر الترا اچ دی سامسونگ suhd

با طراحی خميده ی همه جانبه و نمايش برجسته رنگ ها , تلويزيون سه بعدی اسمارت  سوپر الترا اچ دی js9000 سامسونگ در عرصه سرگرمی های خانگی رکورد شکني کرده است .


سامسونگ روی تکنولوژی بینایی پیشرفته متمرکز شده است تا تمام جزئیات محتوا و تصویر واقعی زندگی را برای شما به ارمغان آورد .


و اکنون 4k , تجربه ی شما را از آنچه که بوده جلوتر خواهد برد.با طراحی خیمده ی بسيار نرم , از انعکاس نور کاسته است که باعث می شود از هر زاويه اي بنشینید , تصويري عالی برای شما پخش کند .
تجربه ای همه جانبه در بهترین حالت ممکن .


تکنولوژي اوج نور يا اوج روشنایی در مناطق تیره سبب کاهش مصرف انرژی شده و تاریکی عميق تر خلق مي کند .و از این قایبلیت استفاده می کند تا تصاوير روشن را حتی روشن تر نماید .
و آن را نسبت به  هر زمان دیگری عالی تر می سازد .


اين تکنولوژی از انرژی ذخيره شده برای توليد روشنایی اضافی استفاده می کند .دراین صفحه نمایش با ترکیب شدن با تکنولوژی نانو کريستال که توسط رنگ های کوانتومی پشتيبانی می شود , رنگ ها طوری بهبود می یابند که نزدیکی بیشتری به تصاویر واقعی داشته باشند .


با داشتن بيشترين تعداد پردازنده به اين معنی است که شما می توانيد به راحتی و با سرعت بسيار بالایی به دیگر سیستم های هوشمند و رسانه هایی از قبیل محتوایت قابل پخش , اخبار , فیسبوک و تویتر بدون هيچ تاخيری متصل شويد .


اشتراک گذاری آسان باعث می شود که به اشتراک گذاشتن مطالب بين تلويزيون و گوشی های هوشمند شما راحت تر شود .مي تواند يک کلیپ بامزه يا یک برنامه ی تلويزيونی باشد .


تلويزيون هوشمند سامسونگ طراحی شده  تيزن وقتی دستگاه بسته است سيگنال ها را ثابت نگه می دارد و محتويات را بدون نقص در صفحه نمايشهای بزرگ نمايش می دهد .به روش های ديگری هم استفاده می شود . به طوری که می توانيد اطراف منزل قدم بزنید در حالی که برنامه مورد علاقه تان از تلویزیون پخش می شود
.


يک جعبه اتصال تعبيه شده تا دسترسی آسان به تمام پورت ها را فراهم سازد و تضمین می کند که تلویزوین شما برای انقلاب سیستم های هوشمند سامسونگ آماده به کار است .
 
منحصر به فردی سامسونگ و حرکت انقلابی آن در اين است که بدون نیاز به جایگزینی , کاملا این تلویزیون ها را از نو مهندسی کرده است .و اکنون می توانيد خود را به آخرين تکنولوژي و قدرت عملکرد , مطالب و امکانات به روز رسانی کنيد .

قابل دسترس در اندازه هاي 48 و 55 و 65 اینچ از بالاترین درجه تنظیمات .مدل JS9000 از سري 9 تلويزيون هاي خميده , براي شما کلاس جديدي از سرگرمی سينماهاي خانگي را براي شما به ارمغان مي آورد .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha