گروههای محصولات

به زودی در 2016 : اثر جدید lg _ تلویزیون های هوشمند 4k oled

به زودی در 2016 : اثر جدید lg _ تلویزیون های هوشمند 4k oled

 


حرکت انقلابی آغاز گشته :
حرکت انقلابی آغاز گشته
اثر فوق العاده ی LG در تلویزیون های OLED طراحی برتر الترا را با بهترین تصویر ممکن ترکیب می کند . آگهی بزرگ ما را ببینید و درباره ی آینده ی تلویزیون ها بیشتر یاد بگیرید .


 

 OLED :
oled :
با پیکسل هایی که می توان آن ها را به طور جداگانه کنترل کرد تا به عالیترین رنگ مشکی و کنتراست بی نهایت برسد , تلویزیون های OLED LG جدید ترین دسته بندی بین رقبای خود می باشد . همچنین LG OLED 4k از HDR پشتیبانی می کند که شامل  " Dolby Vision™¹ "  می شود .
 

 
OLED HDR :
oled hdr :
این تلویزیون ها محدوده ای خیره کننده از تصاویر پویا را به نمایش می گذارد , که شامل پشتیبانی از مطالب  " Dolby Vision™¹ " می باشد . از درخشانی بی نظیر و عمیق ترین تیرگی برای رسیدن به کنتراست بی نهایت و رنگ آمیزی غنی لذت ببرید .


 


 

 


تصویر روی شیشه :
تصویر روی شیشه :
تصویر روی شیشه توسط رویکرد جدید و جسورانه ی طراحی تلویزیون ممکن شده است . واحد OLED مستقیما روی پنل پشتی شیشه اعمال شده تا خصوصیات فوق العاده باریک و تمیز خلق شود .

 

 

 
کنتراست بی نهایت :
کنتراست بی نهایت :
پیکسل های منحصر به فرد تلویزیون OLED ال جی می توانند در حالت کاملا خخاموش قرار گیرند تا سیهای عالیی و از این رو کنتراست بی نهایت خلق گردد که نتیجه آن تصاویری است که بسیار شبیه به واقعیت بوده و فقط در تلویزیون های OLED یافت می شود .

 

 

  رنگ های سینمایی :
رنگ های سینمایی :
تلویزیون های OLED ال جی رنگ هایی سینمایی با رنگ های پولکی نمایش می دهند که تقریبا با تصویر نهایی با کیفیتی که امروزه در سینما های دیجیتال دیده می شوند همخوانی دارند . اکنون تجربه سینمای خانگی معادل تجربه سینما های واقعی است .


 

 

 


رزولوشن 4K :
رزولوشن 4k :
تلویزیون های OLED 4K  حاوی تقریبا 8.3 میلیون پیکسل است , بنابراین رزولوشن آن ها چهار برابر تصاویر فول اچی دی ( Full HD ) می باشد . وضوح نفس گیر و جزئیات بسیار مناسب تصویر , حتی روی صفحه نمایش های بزرگ تر عالی جلوه می کند .


 

 webOS 3.0 تلویزیون های هوشمند :
webos 3.0 تلویزیون های هوشمند :
ورژن یا نسخه webOS 3.0 آخرین نسل تحسین برانگیز از پلت فورم تلویزیون های هوشمند LG است , ویژگی های جدید پیشرفته تر همزمان با استفاده ی آسان تر . رابط کاربری بیشتر حسی است , دستگاه های موبایل می توانند از راه های تازه ای متصل شوند و اکنون پیدا کردن و لذت بردن از مطالبی که می خواهید مشاهده کنید , سرگرم کننده تر و خوشایند تر است .

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha