گروههای محصولات

بهترین نوار صوتی تلویزیون در سال 2016

بهترین نوار صوتی تلویزیون در سال 2016


نوار صدا یک راه بسیار عالی برای ارتقاء تلویزیونتان است , اما کدام یک برای از آن ها برای شما مناسب است ؟ بهترین جمع آوری نوار صدای ما به شما پاسخ خواهد داد .

فرقی نمی کند که چه تلویزیون مدل بالایی خریداری کنید چون شما هم با این واقعیت که تلویزیون ها به تنهایی صدای خوبی ارائه نمی دهند , آشنا هستید . خوشبختانه این مشکل به سادگی قابل حل است .

نوار های صوتی ساوند بار ( soundbar ) که شباهت زیادی با ساوندباس ( soundbase ) ها دارند , راه  حلی ساده برای بهبود صدای تلویزیون شما بدون هیچ دردسر و سیم سیستم صدای فراگیر , عرضه می کند .

اگرچه انواع مختلفی از آن ها وجود دارد . چه ارزان قیمت باشد , نوار صدای بدون سروصدا , نوار صدای همرا با ساب ووفر و بدون ساب ووفر , نوار صدای همراه با تکنولوژی صدای فراگیر مجازی و باهوش , نوار صوتی یا ساوند بار ( soundbar ) های  باریک و محتاط یا قدرتمند . این ها همه گزینه هایی برای انواع سلیقه ها هستتند .

نمونه های زیادی از تمام مدل ها وجود دارند که در ابتدا باعث می شود تصمیم گیری دلهره آور شود . اما وقتی می بینید که چه خدماتی ارائه می کنند , آماده می شوید تا تصمیم بگیرید که چه سایز , نوع و قیمتی برای شما مناسب است .

 

 


مقایسه ساوند بار ( soundbar )  و ساوند باس ( soundbase ) _ کدام یک برای شما مناسب است ؟
مقایسه ساوند بار و ساوند باس _ کدام یک برای شما مناسب است ؟ در بهترین نوار صدای تلویزیون در سال 2016
 

 

اگر می خواهید که سیستم صدای تلویزیون خود را بهبود بخشید ولی نمی خواهید یک سیستم فراگیر با 5 اسپیکر و یک ساب بیس , اتاق نشیمن شما را به هم بریزید . اساسا شما 2 گزینه پیش روی خود دارید : یک ساوند بار ( soundbar )  و یا یک ساوند باس ( soundbase ) .


یک ساوند بار ( soundbar ) ضرورتاً  یک سیستم بلندگوی باریک است که می تواند روی دیوار زیر تلویزیون نصب شود , اگر چه آن ها همچنین این قابلیت را دارند در قسمت جلوی میز تلویزیون قرار گیرند . ساوند بار ها ( soundbar ) به عنوان جایگزینی برای صدای بی کیفیت خود تلویزیون ظهور کرده اند و تکنولوژی درون آن ها تجربه صدایی فراگیر و مجازی را عرضه می کنند .
 

 

 


پایه ی goodman ساوندباس در بهترین نوار صدای تلویزیون در سال 2016

 


اکثر ساوند بار ( soundbar ) ها دارای شبکه 2.1 صوتی می باشند . یه این معنی است که شما دو اسپیکر و یک ساب ووفر جداگانه دریافت خواهید کرد . به طور قطع یک سری استثنا ها وجود دارند که ساب ووفر نیز به صورت یک پارچه است و یا حتی تعداد اسپیکر ها در یک دستگاه بیشتر می شود . مزیت ساوند بار های پهن در تجربه بهتر استریو است ولی مدل باریک نیز الزاماً با ساب ووفر جداگانه ی خود , تقریبا همان کیفیت را ارائه می کند .

ساوند باس ( soundbase )  کلفت تر و ضخیم تر است که طراحی شده است که در زیر تلویزیون , روی میز قرار گیرد . یعنی تلویزیون روی ساوند بیس ( soundbase ) می ایستد .

ساوند باس ها ( soundbase ) اغلب بر اساس وزن تلویزیونی که می توانند تحمل کنند , دسته بندی می شوند و به دلیل فضای بیشتر و اضافه , معمولا پردازش صدای بهتری نسبت به ساوند بار ( soundbar ) ها دارند .

گاهی اوقات هم ساوند بار ( soundbar ) و هم ساوند باس ( soundbase ) , همراه با قابلیت اتصال از طریق بلوتوث و وای فای هستند تا از مطالب و فایل ها را از گوشی های هوشمند , تب لت و کامپیوتر پخش نمایند . اتصال فیزیکی می توانند شامل پورت USB برای دریافت مطالی از هارد دیسک های خارجی , ورودی , خروجی HDMI برای پشتیبانی از پخش فایل های فول اچ دی و سه بعدی , می باشد .

مدل های متعدد بی نظیری در بازار یافت می شوند و ما می خواهیم که به شما کمک کنیم تا ساوند بار ( soundbar ) یا ساوند باسی ( soundbase ) که برای شما مناسب است را پیدا کنید . امیدوارم که بتوانید با انتخاب یکی از این مدل ها از کابل های مزاحم و دست و پا گیر خلاص شوید .

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha