گروههای محصولات

راهنما خرید کفش راحت

راهنما خرید کفش راحت

بهترين کفش های پياده روی برای خانم های دارای اضافه وزن در سال 2016 چيست ؟

پياده روي فعاليتی سالم است که مي تواند فوايد بسيار زيادی برای شما داشته باشد . و به اخلاق و روحيه شما کمک کند . فشار و کلسترل خون را کاهش می دهد . درنتيجه می تواند باعث کاهش وزن شما شود . مي توانيد از کلينيک مايو سوال کنيد . آن ها در اين زمينه تحقيقاتي انجام داده اند . پياده روي به عنوان يک فعاليت متوسط اگر به مدت طولاني باشد مي تواند فشار و تنش زيادي را روي بدنتان وارد کند . يک فرد عادي 150 پوندي به تنهايي مي تواند با يک مايل پباده روي ,  فشاري معادل 60 تن را فقط روي يک پا وارد کند . اين يک برآورد خشن  است که توسط کلينيک پزشکي " پا " در آمريکا ( APMA ) ارائه شده است . مقدار فشار زياد است پس به همين دليل بايد بهترين کفش هاي پياده روي را براي خانم هايي که اضافه وزن دارند را پيدا کنيد تا فشاري که با هر قدم بر بدن وارد مي شود کاهش يابد .  پا , مچ پا , زانوان و ران هايتان در خطر هستند .

دنبال چه نوع کفشي بگرديم ؟

اگر شما يک زن چاق هستيد , بايد بهترين کفش طراحي شده براي پباده روي که از پس هزينه آن برآييد را پيدا کنيد . ضروري ترين ويژگي هايي که بايد به آن ها توجه داشته باشيم عبارت اند از :  مقاومت يا پايداري وزيرسازي مناسب .
وقتي يک کفش با زير سازي مرغوب داريد مقدار زيادي پايداري به پاهايتان اضافه ميشود . اين مهم است که به طور هموار و يکنواخت روي سطح پياده روي کنيد , اهميتي ندارد که جنس يا نوع سطح چگونه باشد .
کفش هاي پياده روي متعددي در بازار موجود هستند که طراحي شده اند  که هم سبک باشند هم انعطاف پذير ( شکل پذير ) . ولي گاهي اوقات از پشتيباني و ساپورت زيرسازي مناسب برخوردار نيستند و اين مهم است که وجود داشته باشد , آن هم وقتي که از پا ها و مفاصل شما محافظت مي کند . اگر شما به هدف کم کردن به پياده روي روي آورده ايد بايد از مدل هاي کفش تخت دوري کنيد . مدل هاي تخت اصلا براي زن هاي داراي اضافه وزن چند پوند اصلا مناسب نيست . چون اين نوع کفش ها براي افراد با وزن  ايده آل طراحي شده اند . هچنين مي توانيد کفش هاي دوندگي يا دويدن را انتخاب نماييد . آن ها هميشه داراي زيرسازي مرغوب همانند پايداريش هستند .

کجا بايد اين کفش ها را براي خانم هايي با اضافه وزن بيش از حد  و پا هاي پهن و حجيم پيدا کنيم ؟

اگر شما کاملا براي خريد اين کفش ها براي خودتان جدي هستيد , مي توانيد قوس پاها و شيوه گام برداشتن خود را اندازه گيري کنيد . تعداد زيادي کفش فروشي و کالا ورزشي وجود دارند که تجهيزات لازم براي انجام اين کار را دارند . به يکي از اين مراکزي که دوست داريد رفته و از فروشنده بخواهيد تا پا هاي شما را اندازه بگيرد . شما بايد سايز , قوس و شيوه گام برداشتن پاهايتان را بدانيد . اگر شما سفارش آنلاين نمي دهيد همانند اکثر مردم امروزي مي توانيد به سادگي به مغازه هاي قديمي از مد افتاده برويد و يک جفت کفش انتخاب کنيد . و يا بهتر از آن , از يک ابزار فروشي خريد کنيد که مجبوريد فقط کفش هايي را که به آن ها چشم دوخته ايد را انتخاب کنيد . اگرچه مي توانيد با صرفه جويي در وقت و هزينه آنلاين خريد کنيد .

بهترين پوشش پاي پياده روي , براي خانم هايي که با اضافه وزن , وضع بد زانو و کمر درد درگير هستند چيست ؟

هنگامي که کفش هايي مي پوشيد که کاملا اندازه پايتان نيست اوقات بدي را سپري خواهيد کرد . وقتي هم که اضافه وزن داشته باشيد از ناراحتي و رنج پوشيدن اين کفش ها در طول روز در عذابيد . خوشبختانه نمونه هاي مختلف زيادي از کفش ها وجود دارند که به زن هايي اضافه وزنشان که بيش از حد معمول است کمک مي کند که در طول روز اساس راحتي بيشتري داشته باشند . در ادامه اين مقاله يک سري از کفش هاي مختلف را با هم مقايسه و سپس آنها را بر اساس نوعشان گروه بندي مي کنيم . وقتي که وزن اضافه اي را با خودتان حمل مي کنيد احتمال اينکه بيش از اندازه خم شويد وجود دارد . که معمولا ناشي از قوس هاي افتاده است که به کف پاي تخت شناخته مي شود . گاهي به آن قوس کم يا خميدگي کم نيز مي گويند .
اگر به دنبال کفش هايي زيبا و سازگار با لباس هاي مجلسي هستيد مي توانيد کفي هاي منحصر به فرد کفش  را براي خميدگي بيش از حد خريداري کنيد . ولي همه اين ها به شدت وخامت شرايط شما بستگي دارد .اين هم تعدادي از بهترين کفش هاي پياده روي که در بازار موجود هستند :


مدل  crocs women’s mercy clog :

مدل  Crocs Women’s Mercy Clog :
اگر به دنبال کفشي جا دار و متناسب مي گرديد پس به آساني مي توانيد اين جفت کفش را در تمام طول روز بپوشيد و در همان حال راحت و آسوده باشيد . اين کفش ها به خوبي با محيط هاي کاري سازگار مي باشند اگر چه براي پوشيدن عادي و معمولي نيز بسيار کار آمد هستند .


 

 


مدل  alegria women’s debra slip-on :

مدل  Alegria Women’s Debra Slip-On :
کفش هاي Debra slip on از بازه و محدوده ي بزرگ  استايل و الگو ها مي باشند . اين اطمينان مي دهد که يک جفت خوب از  پوشش و ساز و برگي که شايد بخواهيد بپوشيد وجود خواهد داشت . شما مي توانيد اين کفش را به خوبي روز هاي ديگر به صورت معمولي بپوشيد . اين ضد لغزش ها داراي ويژگي هاي کليدي زير مي باشد :
  ته و کف 1.5 که در مقابل لغزش مقاوم است ( شخصي بدون هيچ علامت و نشانه اي مواد را تهيه کرده است )
  لايه مقاوم در برابر خراشيدگي با چرم مقاوم
  نشيمن پا به نرمي و بالشتک زيادي مجهز شده تا احساس راحتي اضافه اي را هنگام پوشيدن آن در مدت طولاني به وجود بياورند
  حالت هاي لغزش روشن و لغزش خاموش براي پوشيدن , به لطف گورينگ کشساني
مدل brooks women’s ghost 6 running shoes :

مدل Brooks Women’s Ghost 6 Running Shoes :
کفش هاي بروک برندی بسيار عالي براي دويدن مي باشند . اگر احساس مي کنيد که اهل ورزش هستيد و مي خواهيد براي وزن خود چاره اي بيانديشيد اين مي تواند يک شروع عالي باشد . اين کفش هاي دويدن , سطحي منصفانه از پايداري و زيرسازي را به شما مي دهد . همچنين بسيار سبک هستند که به شدت براي پاهاي عادي پيشنهاد شده اند . مي توانيد اين کفش ها را در سايز هاي پاي نرمال , باريک و پهن تهيه نماييد . آن ها به سادگي راحت ترين کفش ,  در تمام محدوده ي کفش هاي دويدن هستند . با استفاده از اين کفش ها مي توانيد احساس درد را کم کنيد . تعداد زيادي از زن ها عقيده دارند که اين کفش ها براي دويدن خيلي راحت هستند . حتي مي توانيد با آن ها مسافت طولاني را طي کنيد .

اين کفش ها داراي تعدادي ويژگي هاي قابل تشخيص هستند :
1-  ثابت نگه داشتن قدم ها براي اطمينان از اينکه شما يک پياده روي عالي را روي تمام سطوح خواهيد داشت
2-  بافت نرم براي ماليدن کف پا تا در طول روز به شما ماساژ پا بدهد
3-  افزايش پشتيباني از قوس پاهاي شما
4-  پهني اضافه در عرض براي جايگيري راحت
5- مواد قابل شست و شو و مقاوم در برابر گرفتن بو
6- پيشگيري از لغزش بند پاشنه
7- مي توانيد از بين 3 رنگ يکيي را انتخاب کنيد


مدل skechers women’s shape ups :

مدل Skechers Women’s Shape Ups :
اين کفش ها براي زناني که با خودشان چند پوند اضافه وزن دارند و دوم براي کساني که به خاطر کار کردن در تمام طول روز ايستاده هستند ايده آل است . مي توانيد اين کفش ها را در سايز پهن نيز پيدا کنيد .  وقتي براي مدتي طولاني پباده روي مي کنيد با تهيه ي اين کفش ها لطف بسيار بزرگي در حق کمر و زانو هايتان مي کنيد . مقاومت لغزشي تخت  OSHA compliant  اين کفش ها را براي کار کردن در شرايط  لغزنده عالي ميسازد . براي مثال در آپز خانه ها و رستوران ها .

 مدل dr. scholls sky mt walking shoes :

مدل Dr. Scholls Sky MT Walking Shoes :
يکي ديگر از کفش هاي عالي براي خانم هاي داراي اضافه وزن . شما سه درجه از زيرسازي و چسپ کاري در اين کفش ها خواهيد ديد . اين يه نوع کيفيت است که فقط از کفش هاي  Dr. Scholls انتظار مي رود . مي توانيد اين کفش ها را در سايز هاي پهن و حتي نصف سايز تهيه کنيد . اهميتي ندارد که سايز پاهايتان چند است , شما قادر خواهيد بود که يک جفت از اين کفش ها که به خوبي پاهايتان در آن مي گنجد را بدست بياوريد . همچنين داراي محافظ مچ پا است که برايتان راحتي اضافه اي به ارمغان مي آورد . وقتي از درد کمر رنج مي بريد و يا وضع زانوهايتان رو به وخامت مي رود , واقعا کفشي بسيار عالي براي پوشيدن است .

 


مدل new balance overweight women’s w1540 optimal control running shoe :

مدل New Balance Overweight Women’s W1540 Optimal Control Running Shoe :
وقتي به دنبال بهترين ها در ميان بهترين ها هستيد , وقتي نوبت به کفش هاي پياده روي براي خانم هاي چاق مي رسد , پس سري "  New Balance  " براي شما خيلي مناسب است . مدل W1540  حقيقتا خوب است چون داراي زير سازي اضافه است . اين به شما کمک مي کند از ايجاد بسياري از مصدوميت هايي که شما را براي هفته ها عقب مي اندازد جلو گيري کند . اگه از چاقي رنج مي بريد پس شما در معرض بسياري از صدمه هاي مربوطه هستيد از جمله تاب برداشتن مچ پا . شما  پشتيباني مناسبي خواهيد داشت به دليل تکنولوژي اي که در ساخت اين کفش ها به کار رفته است . مي توانيد انتظار داشتن يک مچ پا و پاي پايدار را هنگام پياده روي داشته باشيد .


  مدل dansko women’s elise sneaker :

 مدل Dansko Women’s Elise Sneaker :
مدل اليسي براي خانم هاي حجيم که به دنبال ورزش کردن و کفش کتاني شيک هستند عالي است . اين کفش ها براي پوشيدن معمولي و يا کمي دويدن ايده آل است . مي توانيد اين مدل را در انواع رنگ و سطح تمام شده  بدست بياوريد .

 

 


داراي ويژگي هايي زير نيز مي باشد :
1- طراحي وزن خيلي کم
2- مي توانيد آن ها را در چرم جير يا چرم فوقاني تهيه کنيد
3- شکل پذيري فوق العاده
4- با توجه به يقه نئوپرين براي قرارگيري راحت پا
5- قابليت تنفس بهبود يافته , به لطف پارچه فوم  و سوراخ هاي کناري باعث راحتي بيشتر مي شود
6- جاي گيري امن پا در کفش , به لطف مليله دوزي سنتي
7- مقاومت لغزشي در قدم برداشتن براي افزايش پايداري به لطف زير سازي لاستيککفش خانم های دارای اضافه وزن برای خميدگی های ملايم کم تا متوسط =>


مدل  new balance women’s ww928 foot health walking laced shoe :

مدل  New Balance Women’s WW928 Foot Health Walking Laced Shoe :
کفش هايي بسيار سازگار هستند براي کساني که پاهايشان مشکل  دارد . به همين دليل خيلي محبوب هستند . در صورتي که وزن اضافه ي بدنتان را با خود حمل مي کنيد , کفش هايي عالي براي شما مي باشند . ولي فقط براي خانم هايي که مشکل اضافه وزن دارند نيست . امکان دارد که از از خم افتاده کف پا , خميدگي زياد , و يا پا هاي ديابتي رنج ببريد . که  در اين صورت کفشي مناسب براي شما است . و به لطف پايداري و زيرسازي مناسب داراي تاييديه پزشکي ديابتي مي باشد . وقتي به قسمت انگشتان نگاه مي کنيد , مي بينيد که بسيار عميق و پهن است . همچنين مي توانيد کفي درون آن را در بياوريد و با کفي  کفش هاي ارتوپدي تعويض کنيد اگر اين چيزي است که ترجيح مي دهيد . قسمت هاي بيروني براي پايداري بيشتر ضد لغزش هستند . در برابر بو نيز مقاوم هستند. که اين چيزي است که اين روز ها محبوب مي شود . اگر از کمر درد رنج مي بريد , اين کفش ها به خوبي براي اين مشکل به شما کمک مي کند . به شدت براي خانم هاي داراي وضع زانوي بد و کمر درد هستند پيشنهاد شده است .


 

مدل  brooks women’s adrenaline gts 12 running shoes :

مدل  Brooks Women’s Adrenaline GTS 12 Running Shoes :
اين کفش ها براي هدف هاي مشخصي در ذهن طراحي شده است . براي کمک به کساني که از التهاب پلانتار رنج مي برند و يا داراي هر نوع مشکلات سلامت پا هستند مي باشد . با اجزاي داخلي قابل حذف عرضه مي شوند . که باعث مي شود به طرز فوق العاده اي احساس راحتي کنيد که شبيه آن است که روي ابر راه مي رويد . 

مدل springboost women’s motion training shoe :

مدل Springboost Women’s Motion Training Shoe :

اين کفش ها براي خانم هاي اضافه وزن داري که از خم افتاده پا رنج مي برند خيلي مناسب است .ضازم نيست که حتما مشکل سلامت پا داشته باشيد , چون به راحتي مي تواني از آن مثل پوتين هاي بهاري استفاده کرد . اين کفش ها داراي سطح شيب دار رو به بالاي قوسي شکل که پشتيباني بي نظيري را ارائه مي کند . همچنين از بالشتک هاي اضافي براي اطمينان از اين که با هر قدم که بر مي داريد احساس راحتي کنيد , برخوردار است . با يک پاشنه ي کوچک تر عرضه مي شود تا به حفظ  وضعيت مناسب , هنگامي که قدم مي زنيد کمک کند . اين کفش ها يک سري دانه هاي جذب شوک در ته کفش دارند که به شما کمک مي کند تا با زحمت کمتر بيشتر ورزش کنيد . مدل new balance women’s ww847 foot health walking shoe :

 مدل New Balance Women’s WW847 Foot Health Walking Shoe :
سري  " New Balance " يکي ديگر از انواع مدل هاي عالي در خط تعادل جديد و سلامت کفش است . از کف پاي تخت و يا پهن در عذابيد ؟  قوس کف پاهايتان زياد است ؟  آيا پاهايتان خميدگي بيش از حد دارد ؟  آيا اضافه وزن نيز داريد ؟ پس اين يک انتخاب عالي براي شماست . همانند  ديگر مدل ها اجزاي داخلي قابيلت تعويض دارند .

 کفش زن هايي که  اضافه وزن و خميدگي بيش از حد  دارند =>

مدل  brooks women’s addiction walker walking shoe :

مدل  Brooks Women’s Addiction Walker Walking Shoe :
اين مدل يک انتخاب عالي است وقتي در هواي باراني قدم مي زنيد يا  مي دويد . يک بخش ضد لغزش خارجي دارد . برند " بروک " شناخت خوبي از ساختن کفش براي کمک به افرادي که با مشکلات پا سر و کله مي زنند دارد . که به آن قسمت مياني موگو مي گويند که به شما جذب کننده هاي بي همتايي مي دهد . آن ها واقعا احساس کفش هاي دويدن را به شما مي دهند . آيا از قوس پاي کم و افتاده رنج مي بريد ؟ آيا کف پايتان تخت است ؟ پس  اين کفش هاي ضد لغزيدن براي شما خوب است , اگر واقعا به سلامت پاهايتان اهميت مي دهيد . مي توانيد اين کفش ها را در سايز هاي باريکي بيشتر و پهني بيشتر تهيه کنيد . همچنين مي توانيد بين رنگ هاي مختلف يکي را انتخاب کنيد . در ضمن اعتياد به پياده روي با کفش هاي " برووک " براي افرادي که نه تنها داراي کف پاي تخت مي باشند , بلکه داراي خميدگي متوسط  و شديد هستند  مفيد است .


کفش هاي تنيس براي بازيکنان داراي خميدگي کم کف پا يا تخت _ 10 تاي اول :

روندي که من به تازگي کشف کرده ام اين است که اين روزها تنيس بيشتر و بيشتر محبوب مي شود . مي توانم تصور کنم چرا , چون خوم چند وقت پيش آن را امتحان کردم و خيلي بيشتر از چيزي که فکر مي کردم خوش گذشت . ولي گيج شدم.... اگر يک بازيکن تنيس هستيد , خواه يک آماتور تازه کار يا يک حرفه اي کهنه کار , فرقي نميکند , براي شما هم اتفاق مي افتد که توسط کف پاي تخت اذيت شويد  پس شما خواهيد خواست که بهترين کفش تنيس براي کف پاي تخت را پيدا کنيد . وقتي کف پايتان تخت است , به پشتيباني کفش هايي با خم کم  و ملايم نياز داريد . هرچه  فعاليت شديد تر شود , به هما ن اندازه مهم است که اين پشتيباني را داشته باشيد . در دوندگي هاي طولاني و سنگين مي تواند به مشکلات زيادي منجر شود . يک کفش تنيس خوب براي قوس کم به صورت فوق العاده اي به شما کمک خواهد کرد . ممکن است بخواهيد به تهيه کردن زانو بند بيانديشيد تا بيشترين سود را از پوشش پا دريافت کنيد. من  در وب روي 10 کفش برتر و شيک , چنيدن تحقيق انجام دادم که مدل هاي آن به شرح زير است :

1- Prince T22 (Hard Court, ShockEraser Heel Insert)
2- Asics Gel Challenger 9 (Hard Court, Gel Cushioning)
3- New Balance 1187 (Clay and Hard Court, N-ergy Heel Cushioning)
4- Adidas Response Essence (Multi Court, Adiprene + Cushioning Insert)
5-Lotto Vector V (Multi Court, ReactiveArch Outsole Design)
6-  Li-Ning C523 (Hard Court, BounSe Midsole)
7- •  Head Prestige Pro II (Hard Court, CXG Comfort Grid Cushioning)
8- K-Swiss BigShot II (Clay and Hard Court, Cool Ventilation System)
9- •  Nike Air Max Cage (Hard Court, Air Max Cushioning)
10- Asics Gel Resolution 5 (Hard Court, Gel Cushioning)
راهنماي خريد کفش براي افرادي که  داراي اضافه وزن هستند در سال 2016 :

راهنماي خريد کفش براي افرادي که  داراي اضافه وزن هستند در سال 2016 :
خيلي سال پيش , خودم خيلي اضافه  وزن داشتم . هر دفعه که قدم مي زدم يا مي دويدم انگار که ساق پايم را درون زمين دريل مي کردم . اضافه وزن من باعث يک سري صدمه هاي جدي در زانوانم در سن کم و اوايل زندگي ام شد . من هيچ قصدي نداشتم تا بگذارم که اين مشکل با رشد من تشديد يابد . در حين وزن کم کردن هميشه ايده خوبي است که اول مطمئن شويد که کفش مناسب را پوشيده ايد . سلامتي پاهايتان يک شرط است و مطمئنا نمي خواهيد که مشکلات آنقدر رشد کنند که از کنترل خارج شوند. پس اگه يک  اضافه وزن داريد  مطمئنم همچنان دوست داريد که به خواندن ادامه دهيد .
براي شروع ... شما قرار است که يک پوشش پايي که پشتيباني لازم را به شما مي دهد را تهيه کنيد . شما به کفش هايي نياز داريد که از وضع بد زانوها مراقبت و از کمر درد جلو گيري کند . کفش هاي ورزشي 10 دلاري که مي توانيد از فروشگاه هاي محلي تهيه کنيد کافي نخواهد بود . اگر بيش از حد سنگين هستيد , قرار است که همه مشکلات مربوط به اين وضعيت را داشته باشيد . بخصوص در پا ها . مشکلات را با سهل انگاري در پوشش پا از آنچه که هست بد تر نکنيد . بلکه به کالا ورزشي شهرتان سر بزنيد و يا در اينترنت به دنبال پوشش مناسب پا براي افراد سنگين باشيد . در يک فروشگاه , يک فروشنده مي تواند پاي شما را تست کند. آن ها مي توانند به شما بگويند که سايز پاي شما چقدر است . اما همچنين قادر هستند که به شما درمورد بهترين نوع پشتيباني کمک کنند . در مورد شما نمي دانم اما من به شخصه پا هايم بسيار تخت هستند , نه به طور کامل . اما قوس آن بسيار کم است . وقتي که به طور پيش فرض براي خودتان يک جفت کفش دو کردن از هر فروشگاهي تهيه کرديد , پس داريد يک جفت کفش با قوس معقول و منصفانه اختيار مي کنيد . قرار است به مدت زمان طولاني دچار گرفتگي عضلات شويد .

يه بار به يک فروشگاه کفش رفتم و رو در رو با يک فروشنده ي واقعي کفش حرف زدم , سپس يک تست لکه اي از من گرفت تا در پيدا کردن يک جفت کفش مناسب براي پباده روي کمکم کند

يه بار به يک فروشگاه کفش رفتم و رو در رو با يک فروشنده ي واقعي کفش حرف زدم , سپس يک تست لکه اي از من گرفت تا در پيدا کردن يک جفت کفش مناسب براي پباده روي کمکم کند . در تست پاي لکه اي , کف پا خيس مي شود و به سادگي روي يک تکه کاغذ خشک مي ايستيد . با مي ببينيد کف پايتان چقدر تخت است ( يا نيست ) . خوشبختانه بيشتر توليد کنندگان کفش همه نوع از تغييرات بسته ي قوس پاي شما را دارند . هحچنين مي توانيد از ارتوپد کمک بگيريد که مخصوصا براي پاي شما مراقبتي بسيار خوب است . اين کمکي نيس که مثل خريد از سوپر مارکت با چند سکه حل شود . من از مراقبتي حرف مي زنم که براي پاي شما توليد مي شود , پس به طور مخصوص درخور پاي شما است . اگر هميشه با پيدا کردن کفش هاي مناسب و گرم و نرم در گذشته مشکل داشتيد , و هنوز اين نوع کفش را امتحان نکرده ايد , هنوز گزينه هاي روشني براي شما در دسترس است .

در ضمن بايد عرض کفش هايي که مي خواهيد بخريد را چک کنيد .  اگر اضافه وزن داريد , پس واضح است که پاهايتان نيز چاق است . بعضي از افراد از ابتدا پاهاي پهن دارند . و وقتي که اضافه وزن پيدا مي کنند , مشکل وخيم تر مي شود . اگر پاهايتان پهن است , چه به دليل ژنتيکي  يا چاقي ( يا ترکيبي از هر دو ) هيچوقت نمي خواهيد که کفش هاي خيلي تنگ بپوشيد . همچنين بايد مطمئن شويد که کفش هايتان در طول زمان سفت بماند . مثلا اگر وزن زيادي را به خاطر  قدم زدن يا دويدن زياد از دست بدهيد ممکن است که پاهايتان باريک تر شوند . شما نمي خواهيد که بازم به بازار رفته و دوباره يک جفش کفش تازه بخريد . بيشتر افراد در در دست ها و پاهايشان وزن کم مي کنند قبل از اينکه کم کردن وزن به باسن ( در خانم ها ) و کمر ( در آقايان ) برسد .

هنگام دوختن کفش ها بايد اطمينان حاصل کنيد که به طور دقيق دوخته شده اند . وقتي يک کفش مناسب مي پوشيد , پاهايتان را خيلي محکم فشار نمي دهد که بعد از چند دقيقه کرخت شوند . و در عين حال نبايد خيلي بزرگ باشند که با هر قدم ليز بخورند و از پاهاي شما در آيند . هنگام دويدن نيز بايد پاهاتان بتوانند که کم متورم شوند . در بعضي از افراد ( مثل من ) تورم پا خودش صورت مي گيرد و در پايان روز بزرگتر مي شوند . دويدن به خودي خود سخت است . شما دوس نداريد که با کمي دويدن از زانو به پايين کرخت شويد . اگر تا کنون بعد از در آوردن کفش احساس سوزش و فرو رفتن سوزن به دليل خواب رفتگي پا داشتيد اصلا نشانه خوبي نيست .

 قدم زدن و دويدن از پر هزينه ترين ورزش ها است پس هنگام خريد کفش هاي پياده روي و دويدن اصلا خسيس نباشيد .
چيز ديگري که بايد در ذهن نگه داشت اين است که چک کنيد کفش ها تا چند مايل دوام مي آورند , اگر امکان دارد . وقتي بحث پوشش پا مي شود که  همانند لاستيک ماشين است . هر چه مسافت بيشتري را با آن طي کنيد , عملکرد آن ها نيز پايين  مي آيد . هنگام تنه زدن , تقريبا تنش بسيار زيادي را به کفش ها وارد مي کنيد . روزي غير قابل استفاده مي شوند , مهم نيست که کيفيت آن ها چقدر بالا باشد . پوشش لاستيکي خارجي آن به آرامي جدا مي شود . در بعضي نقاط پشتيباني خراب مي شود . در اين مرحله شانس اينکه به خودتان آسيب بزنيد افزايش مي يابد . امکان دارد که وضع زانوهايتان بد شود يا دچار کمر درد شويد (يا هر دو ) . فرض کنيد که يک سيستم اندازه گيري مسافت داريد . چون بايد بدانيد که کفش هاي بعدي را کي خريداري مي کنيد . لازم نيست که اين سيستم آنقدر دقيق باشد که هر سانتي متر را حساب کند . اما اگر هر هفته يک تخمين از مسافت پيموده شده داشته باشيد عالي است . ادامه دادن پياده روي يا دويدن کفش ها را فرسوده مي کند که روشي بسيار سريع به دچار شدن به انواع مشکل هاي کثيف پا است . مانند التهاب پلانتار , آسيب ديدگي مچ پا , درد مفاصل , گرفتگي ماهيچه ساق پا و غيره. قدم زدن و دويدن از پر هزينه ترين ورزش ها است پس هنگام خريد کفش هاي پياده روي و دويدن اصلا خسيس نباشيد .

اميدوارم که اين اطلاعاتي که در بالا به شما ارائه کردم در پيدا کردن بهترين کفش کمک کند . من معمولا اين سايت را آپديت مي کنم , شايد بعدا بخواهد که به اينجا سري بزنيد که ببينيد اطلاعات بدرد بخوري برايتان وجود دارد يا نه . من نوشتن در مورد پياده روي , دويدن , دويدن به صورت يورتمه و کوهنوردي سالم را دوست دارم . اگر شما هم مثل گذشته ي من , اضافه وزن داريد , به خاطر بسپاريد که درون شما يک فرد سالم وجود دارد , که خيلي تلاش مي کند تا بيرون بيايد . شروع کردن با کفش هاي مناسب مي تواند يک استارت خوب باشد . شما فقط بايد گذشته را ول کرده و به دنبال آن شخص سالم درون خود باشيد .

خلاصه :
من خالصانه اميدوارم که اين نکات و ترفندها و اين مقايسه کفش ها براي خانم هايي که اضافه وزن دارند راه پيدا کردن بهترن کفش هاي پياده روي آسان تر کرده باشد . فرقي نمي کند که براي دويدن , پياده روي يا کار کردن باشد .

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha