گروههای محصولات

تلویزیون های فورکی سونی

تلویزیون های فورکی سونی

تلویزیون های فورکی ( 4k )  با تلویزیون های فورکی ( 4k ) ما تجربه مشاهده خود را بهبود بخشید و از جزئیات 4 برابر بیشتر از فول اچ دی لذت ببرید .
 با تلویزیون های فورکی تفاوت را احساس کنید

 

 

با تلویزیون های فورکی تفاوت را احساس کنید

با قدرت تلویزیون فورکی سونی ظاهر جدیدی را به فیلم ها و برنامه های مورد علاقه خود بدهید . با حدود 8 میلیون پیکسل و پردازش بهبود یافته , تلویزیون های فورکی سونی جزئیات بیشتر و کیفیت تصویر خیره کننده را به شما ارائه می دهد . هر چقدر هم که نزدیک به صفحه نمایش بنشینید , تمامی تصاویر وضوح و دقت خود را حفظ خواهد کرد و تجربه مشاهده فیلم سینمایی همه جانبه را به شما خواهد داد .


 

 

 

 

 

 


تکنولوژی فورکی : از فول اچ دی  فراتر بروید

 

 

تکنولوژی فورکی : از فول اچ دی  فراتر بروید

تلویزیون های فورکی سونی همه چیز را بهتر خواهد کرد . فیلم , برنامه های تلویزیونی , عکس ها و محتویات موبایل هوشمند - تمامی این ها به لطف تکنولوژی های cutting edge 4K X-Reality PRO, X-tended Dynamic Range PRO, و TRILUMINOS سونی به کیفیت فورکی ( 4k ) ارتقا خواهند یافت . به دلیل اینکه تلویزیون های اولترا اچ دی سونی کدک HEVC را پشتیبانی می کند تغییرات آینده فرمت فورکی ( 4K ) دیگر مساله مهمی نخواهد بود . 

 

 

 

 

 


با ویژگی های تعاملی موجود در تلویزیون های فورکی سونی شما می توانید موسیقی ها , عکس ها , صفحات وب فیلم های آنلاین و ... را با کیفیت خیره کننده فورکی ( 4k ) مرور کنید

 

 

شما کنترل کلی را در دست خواهید داشت

سرگرمی های تک لمسی قدرت کشف محتوا را در دست شما قرار خواهد داد . با ویژگی های تعاملی موجود در تلویزیون های فورکی سونی شما می توانید موسیقی ها , عکس ها , صفحات وب فیلم های آنلاین و ... را با کیفیت خیره کننده فورکی ( 4K ) مرور کنید . با استفاده از گزینه شروع سریع تلویزیون خود را روشن کرده و سریعا به عملیات تلویزیون خود وارد شوید . 

 

 

 

 

 


هر خط از دیالوگ ها , افکت های صدا و صدای نت های موسیقی به صورت خیره کننده ای واقعی و زنده هستند

 

 

 

صدای سینمایی همه جانبه

هر خط از دیالوگ ها , افکت های صدا و صدای نت های موسیقی به صورت خیره کننده ای واقعی و زنده هستند . تکنولوژی های توکار شامل ClearAudio+, Voice Zoom, و Clear Phase هر جزء از صدا را به صورت جداگانه و با وضوح فوق العاده به شما ارائه می دهند . تلویزیون های فورکی ما تجربه بیس قدرتمند را برای شما فراهم می آورد . 

 

 

 


با تلویزیون های فورکی سونی محتوا را به جریان انداخته , اشتراک گذاری و متصل کنید

 

 

با تلویزیون های فورکی سونی محتوا را به جریان انداخته , اشتراک گذاری و متصل کنید
با دنیایی از محتویات موجود بر روی تلویزیون های فورکی سونی متصل شوید . برای جریان فیلم های آنلاین , موسیقی ها و برنامه ها که با قدرت و جزئیات تکنولوژی فورکی حمایت می شود که بسیار فراتر از کیفیت تلویزیون های فول اچ دی می باشد دسترسی داشته باشید . با استفاده از سکایپ در این تلویزیون های با دوستان و خانواده خود تماس برقرار کرده و با هم یک مسابقه بزرگ را مشاهده نمایید و یا نظرات خود را در باره شو تلویزیونی مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید . 

 

 

 

 

 


با تلویزیون های فورکی سونی در را برای یک تجربه مشاهده جدید باز کنید . تکنولوژی رنگ triluminos™ هر سایه از رنگ را بسیار طبیعی و رنگی جلوه می دهد . در حالی که motionflow هر صحنه سریع ( اکشن ) را بر روی صفحه نمایش شما به صورت بسیار نرم به نمایش می گذارد

 

 

تصاویر نرم تر و رنگ های پر جنب و جوش تر

با تلویزیون های فورکی سونی در را برای یک تجربه مشاهده جدید باز کنید . تکنولوژی رنگ TRILUMINOS™ هر سایه از رنگ را بسیار طبیعی و رنگی جلوه می دهد . در حالی که Motionflow هر صحنه سریع ( اکشن ) را بر روی صفحه نمایش شما به صورت بسیار نرم به نمایش می گذارد . همچنین با X-Reality PRO فورکی سونی هر تصویر دویاره تعریف شده و تصاویری به نمایش گذاشته می شوند که حتی تلویزیون های فول اچ دی قادر به نمایش آن ها نخواهند بود .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha