گروههای محصولات

نکاتی که باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی از فروشندگان لوازم خانگی بپرسیم

نکاتی که باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی از فروشندگان لوازم خانگی بپرسیم


قبل از خرید لباسشویی به نکات خاص و ویژگی های فنی آن ها توجه کنید. لیستی کامل از ظرفیت درام و برنامه های شستشو تهیه کنید تا انتخابی درست داشته باشید. یکی از اولویت های مهم در هنگام خرید ظرفیت های بارگیری، سرعت چرخش بالا و نرخ انرژی زیاد می باشد. با ان ویژگی ها به بهره وری عالی انرژی در ماشین لباسشویی خواهید رسید. برای کمک بیشتر به شما، ما راهنمایی هایی جزئی درباره ی ویژگی ها خواهیم داشت.

 

مشخصات کلی

 

نرخ ها


AAA یا A+AA برای تشخیص بهره وری انرژی و عملکرد های خشک کننده تنظیم شده اند. به آن ویژگی ها به عنوان ویژگی های اقتصادی نگاه شده و برای بسیاری از مشتری ها مهم است.
 

سایز بارگیری و درام


پرطرفدارترین ها 6 کیلویی، 7، 8 و 10 هستند. طراحی های هوشمند لباسشویی ها همراه با ان درام های استاندارد سبب ایجاد فضایی مطلوب برای نگهداری لباسشویی می شوند.
 

سرعت چرخش


سرعت چرخش های بیشتر ، زمان خشک کردن را به حداقل می رسانند و چروک شدن پارچه ها را به حداقل می رسانند. rpm 1200 دور یکی از استانداردهای خوب می باشد.
 

حسگرهای خودکار


سنسورهای آسانی برای تنظیم اب ورودی، شستشو و زمان های شستشو تنظیم شده است و عملکردی عالی با کمترین مصرف انرژی و آب ارائه می کنند. بنابراین با همان کنتور آب خانگی تان، از شستشویی اقتصادی بهره خواهید برد.
 

پنل های کنترل


نمایشگرهای ال ای دی دیجیتال، کاملا خوانا و قابل استفاده هستند. نمایشگر 'time left to run' کاربردی و باارزش می باشد. تایمرهای تاخیر هم به معنی این است که شما می توانید زمان شروع و پایان شستشو را بر اساس نیازهای شخصی و شرایط خاص خودتان تنظیم کنید.
 

سطوح نویز


تولیدکنندگان، سطوح نویز را با دسی بل تعیین کرده اند. آن هایی که حدود 40 دسی بل هستند به عنوان گزینه های خوبی شناخته شده اند و کار با آن ها خیلی آسان می باشد. اگر صدای ماشین لباسشویی برایتان مهم است و خانه ای باز دارید، از فروشنده درباره ی سطوح نویز حتما سوال بپرسید.
 

خشک کن


اگر داشتن خشک کن هم برایتان در اولویت است، حتما به دنبال آن مدل ها باشید. در بسیاری از  لباسشویی ها کار همزمان شستن و خشک کردن به سختی صورت می گیرد و شمار زیادی از آن ها فقط قادر به خشک کردن ظرفیت 5 کیلویی لباس ها هستند.


در حال حاضر لباسشویی های جدید دارای چندین چرخه ی مجزا برای شستشوی انواع لباس ها هستند. اصطلاحاتی که تولیدکنندگان برای ان ها به کار برده اند مقداری متفاوت می باشند:


Hand Wash ( شستشوی دستی )


برای لباس هایی که دارای برچسب  'hand wash only' هستند، باید از برنامه های شستشوی لباس های ظریف و پشمی استفاده کنید.


 

ویژگی Freshen Up


آن ویژگی جدیدا به ماشین لباسشویی ها اضافه شده است. در کمترین زمان ممکن شستشویی سریع از لباس ها خواهید داشت .

 

راهنمای لکه

جدیدترین مدل ها دارای راهنمای رفع لکه هستند.

 

لباسشویی

 


 

f.a 29 دو شنبه 1395

مرسی از سایت خوبتون

بانه پلاس 29 دو شنبه 1395

مرسی دوست عزیز،امیدواریم که توانسته باشیم انتظارات شما رو برآورده کنیم،

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha