گروههای محصولات

دلیل جذابیت فیلم های سه بعدی چیست؟

دلیل جذابیت فیلم های سه بعدی چیست؟


خانواده های زیادی ، تمایلی به خرید فیلم های سه بعدی ندارند چون اخیرا بعضی از خانواده ها از داشتن سردرد و حالت تهوع کودکان بعد از دیدن فیلم های سه بعدی گلایه مند بوده اند. به نظر شما اینده ی فیلم های سه بعدی به کجا می رسد؟ ایا همچنان پرطرفدار باقی می مانند؟

 


بنابراین بهتر است اطلاعاتی جزئی درباره ی فیلم های سه بعدی و آینده ی آن ها داشته باشید. در اینجا چندین سوال مختلف درباره ی تلویزیون های سه بعدی داده شده است و برای هر کدام جواب های مناسبی خواهیم داد.
 


امروزه سه بعدی خارج از فضای سینماها در خانه ها هم راه خود را پیدا کرده است. هنوز هم اشخاص زیادی به سینماهای خاص فیلم های سه بعدی می روند. بسیاری از افراد از آن متنفر هستند ولی بعضی از آن ها هم دوستدار مشاهده ی هر چه بیشتر فیلم های سه بعدی هستند. یکی از نکاتی که حائز اهمیت است این است که سه بعدی ها هزینه بر هستند و ایا ارزش صرفه ی هزینه ی زیاد برای سینمای خانگی سه بعدی را دارند.
 

تصویر سه بعدی

 


در حقیقت جلوه های سه بعدی باید لطیف و کامل به نظر برسند. اشخاصی که فقط به مشاهده ی فیلم های معمولی نشسته اند به احتمال زیاد متوجه متمایز بودن فیلم های سه بعدی نشده اند. ویژگی سه بعدی ، مخاطبان را با یک دنیای جدید آشنا می کند و همان کار به عنوان یکی از اولویت های سه بعدی شناخته شده است. سه بعدی ها چگونه ، دنیایی واقعی را تجسم می کنند؟ ایا ان فقط حیله ای نمایشی نیست؟بسیاری از صحنه های تک رنگ یا بی رنگ سبب ایجاد هیجان نمی شوند. هنگامی که رنگ ها جذاب باشند از هیجانی متفاوت و دیدی عالی بهره خواهید برد. موزیک، انیمیشن و صحنه های واقعی چیزهایی هستند که در یک فیلم سه بعدی ادغام شده اند.

 


تمرکز انیماتورهای آن بازی ها بر روی جلوه های سه بعدی و احساسات هنرمندانه ی آن صحنه ها می باشد. صد البته جلوه های سه بعدی باید کاملا متمایز با نوع های عادی باشند. عمق سه بعدی ها عمیق تر می باشد . برای مثال در فیلم Brave تجربه ای متفاوت خواهید داشت. چون در هنگام نمایش احساس می کنید که با Merida در جنگل قرار گرفته اید و کاملا حسی مشابه با Merida را در تمامی صحنه ها خواهید داشت. فرایندهای چشمی و سیستم بصری انسان در عملکرد سه بعدی ها نقش دارند.

 

سه بعدی
 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha