گروههای محصولات

دلایل مناسب بودن خرید ماشین ظرفشویی

دلایل مناسب بودن خرید ماشین ظرفشویی

 


در حال حاضر افراد زیادی به دنبال خرید ماشین ظرفشویی هستند و تقریبا جزو یکی از ضروریات زندگی محسوب می شود. چون در مصرف زمان و انرژی صرفه جویی می شود و جایگزین مناسبی به جای کار با دست می باشد. ما درباره ی سایز ظرفشویی های تعبیه ای و مستقل برای شما صحبت خواهیم کرد. ظرفشویی ها دارای ویژگی های پیشرفته، بهره وری عالی انرژی و مشخصات دیگر هستند. بنابراین همیشه به دنبال خرید ظرفشویی باشید که مناسب برای خانواده، خانه و سبک زندگیتان باشد. چندین مدل پیشنهادی خوب با ذکر تمامی مشخصات در سایت بانه پلاس ذکر شده اند. به اسانی می توانید به مقایسه ی مدل های مختلف پرداخته و بهترین جنس را از بین آن ها انتخاب کنید.

 

 

چرا ماشین ظرفشویی بخریم؟


ظرفشویی بهداشتی تر است چون آب تا 70 درجه ی سانتی گراد گرم می شود. بنابراین باکتری ها کاملا حذف می شوند و دستان شما از اسیب دیدن به دور خواهند بود. در مدت زمان کمی، تمامی ظروف شما شسته خواهند شد و وقت بیشتری برای اوقات فراغت خواهید داشت.

 


در مقدار هزینه و مصرف پول صرفه جویی می شود.


در هر چرخه ی شستشوی ماشین ظرفشویی ، حداقل 6 لیتر اب مصرف می شود. مقدار آن مصرف از نظر صورت حساب برق و اب واقعا فوق العاده است. در صورت ممکن هم به دنبال ظرفشویی هایی باشید که دارای نرخ انرژی +++ A باشند.

 

صرفه جویی در زمان


با استفاده از ماشین ظرفشویی ها دیگر نیازی به وقت گذراندن در کنار سینک ظرفشویی بعد از هر وعده ی غذایی نیست. با استفاده از ان ها می توانید بیشتر از 16 ساعت صرفه جویی زمانی در هر ماه داشته باشید.

 

مصرف آب


معمولا مصرف اب ماشین ظرفشویی ها از 6 لیتر تا 15 لیتر در یک چرخه ی شستشو می باشد. مقدار ان مصرف در مقایسه با شستشو با دست فوق العاده می باشد چون در شستشو با دست به صورت میانگین 49 لیتر مصرف می شود.

 

سطوح نویز


ماشین ظرفشویی هایی که دارای سطوح نویز کم هستند برای اشپزخانه های باز، خانه های کوچک تر و آپارتمان ها مناسب تر هستند. معمولا سطوح نویز آن ها 38 تا 55 دسی بل می باشد.
 

نرخ انرژی


ماشین ظرفشویی ها بسته به مصرف برق و اب دارای نرخ انرژی A تا +++ A  هستند.

 

جدیدترین تکنولوژی ها


با آن تکنولوژی های جدید، زندگیتان آسان تر از قبل خواهد شد. بسیاری از ماشین ظرفشویی ها اسمارت هستند و کار با آن ها تنها با لمس یک دکمه صورت می گیرد. در برخی از آن ها از سیستم های بخار خاص برای زدودن چربی ها و لکه ها استفاده می شود.ماشین ظرفشویی ها دارای ویژگی های دیگری مثل بارگیری های منعطف، تکنولوژی پاک کننده و کاهش مصرف انرژی هستند. بنابراین کار شستشو اسان تر صورت می پذیرد و دوام ماشین ظرفشویی بیشتر خواهد شد. بسته به ان ماشین ظرفشویی که انتخاب می کنید دارای ویژگی های متعدد شدت شستشو، تنظیم زمان کار شستشو و تنظیم دمای دستگاه خواهید شد. مراقبت از دستگاه هم خیلی مهم است. باید آگاهی کاملی نسبت به مواد شوینده، مقدار بارگیری و نمک ماشین ظرف شویی داشته باشید.
 

ماشین ظرفشویی های بزرگ


ماشین ظرفشویی های بزرگ دارای 60 سانتی متر پهنا هستند. در ماشین ظرفشویی های 15 نفره می توانید بیشتر از 150 ظرف را درون دستگاه قرار دهید. مدل های بزرگ برای خانواده های پرجمعیت مناسب هستند.
 

ماشین ظرفشویی های سایز باریک


ان نوع ها تقریبا دارای 45 سانتی متر پهنا هستند و ظرفیت شستشوی همزمان 90 تا 100 تکه از ظروف را دارند.


ماشین ظرفشویی های Compact
 

ماشین ظرفشویی های Compact ( سایز کوچک) کمی بزرگ تر از مایکروویوها هستند.

 

ماشین ظرفشویی


 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha