گروههای محصولات

توجه به چند ویژگی مهم لباسشویی ها در هنگام خرید

توجه به چند ویژگی مهم لباسشویی ها در هنگام خرید

ماشین لباسشویی ها  بسته به نیاز مشتری ها ، روز به روز پیشرفته تر می شوند. در آن ها از ظرفیت های مختلف درام، دورهای مختلف و نرخ های انرژی متفاوت برای کاهش سطوح نویز و سرعت چرخش های بهتر استفاده می شود. ما دارای لباسشویی های مختلفی در تمامی سایزها و ظرفیت های مختلف برای فروش هستیم. در فروشگاه بانه پلاس ، انواع لوازم صوتی، تصویری و خانگی را با مشخصات کامل قرار داده ایم. پس لوازم خانگی را انتخاب کنید که مناسب برای شما و تمامی اعضای خانواده تان باشد.
 

 

ظرفیت


تشخیص ظرفیت ساده و نکته ای بسیار مهم در لباسشویی ها است. هر چه قدر ظرفیت درام بیشتر باشد، فضای شستشوی بیشتری برای لباس ها خواهید داشت. برای مثال برای راهنمایی بیشتر می توانیم بگوییم که یک کیلو ظرفیت لباسشویی معادل شستشوی دو شلوار، یک پیراهن و یک جوراب می باشد. بنابراین با داشتن لباسشویی هایی که دارای ظرفیت بالا هستند، دیگر نیازی به روشن کردن چندبار لباسشویی نیست و صورت حساب برقتان کمتر خواهد شد. رنج ظرفیت لباسشویی ها معمولا از 5 کیلوگرم تا 12 کیلوگرم می باشد. بنابراین سایز لباسشویی ها متنوع است و سایزهای مختلفی برای تمامی خانواده های کم جمعیت و پرجمعیت موجود هستند. اگر خانواده ای پرجمعیت هستید باید نوعی خریداری کنید که دارای ظرفیت درام زیاد باشد. نوع 7 کیلویی برای خانواده ای کم جمعیت مناسب است.

 

 

جدیدترین تکنولوژی ها


همیشه در لباسشویی ها به دنبال جدیدترین تکنولوژی ها باشید. همیشه ویژگی هایی وجود دارند که سبب بهره وری انرژی و استفاده ی بهتر از لباسشویی می شوند.

 

شستشوی آرام


شستشوی همیشگی لباس ها سبب از بین رفتن رشته های نخی و ابریشمی خواهد شد. حتی به مرور آن ها کم رنگ می شوند و جلوه ی اولیه ی خود را از دست می دهند. بیشتر لباسشویی های دارای فناوری چرخه ی شستشوی ارام ( gentle wash ) هستند و به حفظ هر چه بیشتر لباس ها کمک می شود. بنابراین مشکلی برای شستشوی مداوم لباس ها نخواهید داشت و دوام آن ها بیشتر خواهد شد. لباسشویی های جدید دارای چرخه ی ویژه ی شستشوی لباس های پشمی هستند. ان هایی که دارای آن ویژگی هستند از طرف نهادهای Woolmark certificate به ان ها جایزه هایی اعطا شده است. پس دیگر نگران از بین رفتن و ضایع شدن لباس ها نخواهید بود.

 

لباسشویی سامسونگ

 

عملکردی ارام تر


اگر دارای بچه های خردسال هستید و یا در یک اپارتمان زندگی می کنید ، به فکر خرید لباسشویی هایی باشید که دارای عملکردی آرام هستند. بنابراین خرید آن هایی که دارای سطوح صدای کمتر از 50 دسی بل (dB(A  هستند برای شما مناسب تر است. چون هر چه سطوح صدا کمتر باشد، سطوح نویز کمتری از چرخه ی شستشوی آن خواهید داشت.

 

 

سیستم های هوشمند


مقدار صرفه جویی در انرژی و مواد شوینده از دیگر نکاتی است که باید در هنگام خرید لباسشویی به آن توجه کنید. بسیاری از لباسشویی ها دارای سیستم های هوشمند هستند و توانایی تنظیم برق و آب را بر اساس مقدار واقعی بارگیری لباس ها دارند.
 

 

شستشوی سریع


ویژگی شستشوی سریع برای اوقاتی که عجله دارید مناسب می باشد. از ان ویژگی می توانید برای زمان های فوری استفاده بکنید. شستشوی عملگر سریع در کمتر از 14 دقیقه کار شستشو را تمام می کند.

 

 

سرعت چرخش


معمولا بیشتر ماشین لباسشویی ها دارای دور موتور 1400 تا 1600 دور در دقیقه (rpm) هستند. سرعت های چرخش بیشتر، رطوبت را به طور کامل از لباس ها می گیرند و لباس ها در هنگام درآوردن خشک تر هستند. سرعت چرخش های بیشتر برای لباس های جین مناسب تر هستند و در کمترین زمان آن ها خشک و قابل استفاده خواهند بود. بنابراین به دنبال خرید یک لباسشویی با سرعت چرخش متوسط (1400 تا1500 rpm) باشید.

 

 

سطوح نویز لباسشویی


لباسشویی ها معمولا دارای سطوح نویز 45 تا 61 دسی بل در یک چرخه ی شستشو می باشند. آن هایی که زیر 50 dB هستند دارای عملکردی آرام هستند و صدای آن ها مثل صدای آرام کار یخچال به نظر می رسد. لباسشویی هایی که دارای عملکرد ارام هستند، برای اپارتمان ها بسیار مناسب هستند. همچنین اگر کار شستشوی لباس ها را در اخر شب انجام می دهید ، هیچ گونه مزاحمتی با صدای ارام لباسشویی برای شما ایجاد نمی شود. همان ویژگی کارکرد آرام و سطوح نویز کم برای وقت هایی که در حال دیدن برنامه هایی تلویزیونی هستند، بسیار فوق العاده است.
 

 

نرخ انرژی


به فکر کم کردن هزینه ها و مصرف برق کمتر باشید. رنج نرخ انرژی ها از +++ A (بهره ورترین) تا A می باشد. نرخ انرژی لباسشویی ها به مصرف برق و آب بستگی دارد.

پس در هنگام خرید لباسشویی به اطلاعات فنی محصول، مصرف سالانه و سطوح بهره وری انرژی توجه کنید و به مقایسه ی نوع های مختلف از آن ها بپردازید. هر چه مقدار آب و انرژی مصرفی کمتر باشد، صورت حساب برقتان کمتر خواهد شد.

 

لباسشویی

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha