گروههای محصولات

مشخصات جدید تلویزیون های تولیدی فیلیپس در سال 2015

مشخصات جدید تلویزیون های تولیدی فیلیپس در سال 2015فیلیپس از تولیدات جدیدی در سال 2015 پرده برداری کرده است. یکی از کارهایی که در تلویزیون های جدیدش کرده است، تولید کیفیت تصویر 4k می باشد. از آن ویژگی در بیشتر مدل هایش استفاده کرده است. دومین ویژگی استفاده از سیستم عامل آندروید در تلویزیون هایش می باشد. فیلیپس آن ویژگی را همراه با بستر نرم افزاریش در دو سوم تلویزیون هایش به کار برده است.

 

تولید تلویزیون های 2015 فیلیپس


فیلیپس عرضه ی زیادی از تلویزیون های رنج قیمت زیاد و متوسط در سال 2015 داشته است. طراحی آن ها ظریف ، مدرن و شگفت انگیز می باشد. بنابراین ویژگی عالی تصاویر در یک قاب فوق العاده باریک گنجانده شده است. درست است که ظاهر آن زیبا است ولی واقعا گنجاندن کیفیت صوت عالی در قابی باریک به مراتب سخت تر شده است.در حقیقت قرار گیری اسپیکرهای قوی در ال ای دی های باریک کمی مشکل است. برای لذت بردن از کیفیت صوت عالی شاید نیاز به اسپیکرهای اضافی و جداگانه داشته باشید.


 ویژگی Ambilight فیلیپس، تکنولوژی منحصر به فردی در طول سالیان دراز بوده است و تولید آن ویژگی در سال 2015 هم ادامه داشته است. هیچ تلویزیون دیگری دارای آن ویژگی نیست، ولی فیلیپس از آن در تلویزیون های 2015 استفاده کرده است. تکنولوژی Ambilight جلوه های نوری خاصی را از طرفین صفحه نمایش ارائه می کند و برای دید کابران جذابیت خاصی دارد. بنابراین هاله های نوری تلویزیون فیلیپس، جلوه ی خاصی به اتاق نشیمن شما خواهند داد. فیلیپس از ان تکنولوژی در هر دوی تلویزیون های اولترا اچ دی و فول اچ دی استفاده کرده است. هاله ها نوری معمولا دو طرفه یا سه طرفه هستند.


 

 

فیلیپس در دو سوم تلویزیون هایش از سیستم عامل آندروید استفاده کرده است.نکته ی جالب در تولید تلویزیون های فیلیپس 2015، استفاده از آندروید می باشد. در آن از تعاملات مختلفی مثل بسترهای نرم افزاری ، استریم رسانه های مختلف و کنسول های بازی استفاده شده است. تلویزیون آندروید دارای فروشگاه برنامه ی مخصوص برای کاربران می باشد و برنامه های ویژه ای را برای تلویزیون قرار داده است. آن ویژگی ها سبب متمایز بودن رابط کاربری فیلیپس در بین مارک های مختلف شده است. در تلویزیون آندروید بسیاری از نکات مثل کدک ویدیویی  HEVC (مخفف High Efficiency Video Codec) حفظ می شود. رمزگشایی VP9 فقط در سری های 8 و 9 ان تلویزیون ها وجود دارد. در تلویزیون های اندروید دسترسی بهتری به محتواهای 4K نت فلیکس و آمازون خواهید داشت و استریم محتواهای یوتیوب آسان تر است.
 

 

تلویزیون های قدیمی تر، اندروید نداشتند.با نرم افزارهای خاص از برنامه های آپدیت بهره خواهید برد. تکنولوژی های گوگل شامل موارد دیگری مثل کروم کست (به انگلیسی: Chromecast ) و كست گوگل هستند. انتقال محتواهای موزیک و ویدیو از گوشی های هوشمند و تبلت ها بر روی صفحه نمایش آسان تر از قبل شده است. برنامه های Netflix،  Spotify و YouTube در تلویزیون های آندروید وجود دارند.
 


فیلیپس از دو تراشه ی مخصوص در تلویزیون های اندرویدش استفاده کرده است. بسته به مدل، تراشه ها چهارهسته ای یا دو هسته ای هستند. اولی دارای 16GB فضای ذخیره سازی و دومی دارای 8GB فضا می باشد. با خرید یک هارد usb جداگانه می توانید مقدار فضای بیشتری برای ذخیره سازی داشته باشید. یا از آن برای ضبط برنامه ی کانال های مختلف استفاده بکنید. در مدل های خاصی از آن ها از تیونر دوقلو استفاده می شود و با آن می توانید همزمان برنامه ای را ضبط کرده و به مشاهده ی برنامه ای دیگر از کانالی دیگر بپردازید.
 

 

تلویزیون اندروید فیلیپس

 

پردازشگرهای تصویری فیلیپس


فیلیپس همیشه دارای سیستم های تصویری پیشرفته ای بوده است. یکی از آن ها “Pixel Precise Ultra HD” می باشد و تمامی اطلاعات ورودی پورت ها را پردازش و ارتقا می دهد، حتی اگر 4k نباشند. سیستم Natural Motion هم تصاویری نرم تر و صاف تر در صحنه های اکشن عرضه می کند. سیستم Micro Dimming Pro هم سبب بهبود کنتراست و سیاهی های عمیق تصویر می شود.
 

ویژگی سه بعدی در تلویزیون های اندروید فیلیپس


ویژگی سه بعدی هم در تلیویزیون های فیلپیس وجود دارد و برای بسیاری از اشخاص خیلی مهم است. بسته به مدل دارای دو نوع پسیو و اکتیو هستند. در سه بعدی های پسیو از همان نوع عینک های تئاتر های فیلم استفاده می شود در حالی که اکتیوها گران قیمت تر و دارای باتری هستند.

 

تلویزیون های فیلیپس

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha